Szukaj

3 najlepsze zabiegi wyszczuplające

3 najlepsze zabiegi wyszczuplające

Uzyskanie upragnionej sylwetki i szybkie pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie musi być trudne, jeśli zdecydujesz się na nowoczesny zabieg wyszczuplający. Lipoliza, endermologia i terapia z użyciem EXILIS ELITE BTL to innowacyjne i w pełni bezpieczne metody, dzięki którym Twoje ciało będzie wyglądało pięknie i młodo. A na czym polegają wspomniane zabiegi i kiedy warto się na nie zdecydować? Lipoliza –

Uzyskanie upragnionej sylwetki i szybkie pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie musi być trudne, jeśli zdecydujesz się na nowoczesny zabieg wyszczuplający. Lipolizaendermologia i terapia z użyciem EXILIS ELITE BTL to innowacyjne i w pełni bezpieczne metody, dzięki którym Twoje ciało będzie wyglądało pięknie i młodo. A na czym polegają wspomniane zabiegi i kiedy warto się na nie zdecydować?

Lipoliza – sposób na skuteczną walkę z tłuszczem

Zabiegi modelujące sylwetkę są bezinwazyjne i mają za zadanie zredukować tłuszcz oraz pobudzać procesy regeneracyjne w organizmie. Lipolizę wykonuje się, by usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu z wybranych części ciała takich jak brzuch, uda, podbródek, ramiona czy pośladki. Obecnie w salonach kosmetycznych można skorzystać z 4 rodzajów lipolizy:

  • iniekcyjnej
  • ultradźwiękowej
  • laserowej
  • kriolipolizy

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu do komórek substancji aktywnych, których zadaniem jest rozbicie tkanki tłuszczowej. Metoda ultradźwiękowa wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które precyzyjnie docierają do tkanki tłuszczowej, aby następnie doprowadzić do jej uszkodzenia i upłynnienia. Lipoliza laserowa przeprowadzana jest z użyciem wiązki światła laserowego, a kriolipoliza polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co w efekcie doprowadza do ich rozpadu.

Endermologia – wyszczuplający masaż podciśnieniowy

Endermologia to specjalistyczny i głęboki masaż podciśnieniowy, który może obejmować całe ciało, nie licząc piersi i ich okolic. Jedna sesja trwa 30 minut, a dla uzyskania trwałego efektu trzeba odwiedzić gabinet kosmetyczny co najmniej kilka razy. Po zabiegu skóra będzie wygładzona, odmłodzona i ujędrniona. Jest to zatem doskonały sposób na pozbycie się cellulitu i zmarszczek oraz poprawienie kolorytu skóry. Endermologia może także złagodzić bóle mięśni i stawów oraz wspomóc Cię w walce z nadprogramowymi kilogramami.

EXILIS ELITE BTL – innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki

Jeśli szukasz metody, która pozwoli Ci w krótkim czasie uzyskać idealnie wymodelowaną sylwetkę, to koniecznie rozważ zabieg z użyciem EXILIS ELITE BTL. To nowoczesne urządzenie łączy w sobie terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję, które do tej pory mogły być stosowane w medycynie wyłącznie oddzielnie. Działanie EXILIS ELITE BTL polega na podgrzaniu wybranej części ciała do odpowiedniej temperatury, co spowoduje rozbicie tkanki tłuszczowej. W efekcie Twoja skóra stanie się bardziej sprężysta i odmłodzona, a cellulit zostanie znacznie zredukowany.

Korzystając z powyższych zabiegów, możesz skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Wszystkie opisane metody są całkowicie bezpieczne i powinny być wykonywane w gabinetach kosmetycznych pod czujnym okiem wykwalifikowanych specjalistów. Po wspomnianych zabiegach Twoje ciało nie będzie wymagało rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mogła od razu wrócić do codziennych aktywności.

Przeczytaj również

Najnowsze wpisy